O nas - historia Vento

Vento istnieje na polskim rynku od 1998 roku

Od początku istnienia stawiamy na jakość i terminowość, a wyróżnikiem na tle konkurencji jest troska o dostarczenie klientom produktu bezpiecznego i efektywnego . Kominki, które wykonaliśmy ponad 20 lat temu nadal są użytkowane przez klientów.

Przez te 25 lat nauczyliśmy się, jak obsługiwać klienta, aby był w 100% zadowolony. Promujemy specjalnie wybrane produkty o wysokiej jakości i nowym, ciekawym wzornictwie.

Siedziba firmy znajduje się w Kwidzynie przy ul. Warszawskiej 95

Przez kilka lat nasza siedziba znajdowała się przy ulicy Polnej, a potem Grunwaldzkiej w Kwidzynie, jednakże z uwagi na coraz większe potrzeby związane z ciągłym rozwojem firmy, w roku 2003 ponownie zmieniliśmy miejsce działalności.

Nowa i aktualna lokalizacja przy ul. Warszawskiej 95 , to nowoczesna baza magazynowa o powierzchni 200 m2, umożliwiająca sprawną obsługę logistyczną naszych partnerów handlowych, natomiast salon ekspozycyjny o powierzchni 200 m2 prezentuje gamę wkładów kominkowych, pieców wolnostojących, biokominków oraz klasycznych i nowoczesnych form obudów, saun oraz centralnych odkurzaczy.

Wszelkie akcesoria do kominków wzbogacają i urozmaicają naszą ofertę zaspakajając najbardziej wyszukane gusta klientów.

Stary budynek Vento na Warszawskiej w Kwidzynie
Nowy budynek Vento na Warszawskiej w Kwidzynie

Galeria Kominków - nasz oddział w Dolnej Grupie koło Grudziądza

Dla naszych klientów dostępny jest także salon firmowy w Dolnej Grupie koło Grudziądza, w którym prezentujemy najnowsze modele wkładów kominkowych, piecyków, odkurzaczy, saun, biokominków.

Galeria Kominków - budynek

Prowadzimy także sprzedaż przez internet

odwiedź nasz sklep

Stawiamy na jakość

Niezawodną jakość oferowanych usług zapewnia doświadczona kadra sprzedażowa, posiadająca szeroką wiedzę techniczną na temat produktów, instalacji i logistyki.

Wysoka jakość produktów oraz przystępne ceny szybko zdobyły zaufanie i względy odbiorców, a stale poszerzana oferta zwraca uwagę przyszłych klientów.

Dbamy, by nasze urządzenia spełniały najwyższe standardy i były zgodne z restrykcyjnymi normami.

Doświadczenie

Nieustannie zdobywamy nowe doświadczenia, odbywamy liczne szkolenia w Polsce i za granicą, czego dowodem są certyfikaty.

Nie boimy się wyzwań, lubimy robić kominki na indywidualne zamówienia. Po prostu spełniamy marzenia. Jest to dla nas źródło satysfakcji, które napędza nas do pracy.

Certyfikat Vento Certyfikat Vento Certyfikat Vento

Dobre relacje

Dokładamy starań, by relacje z klientami, partnerami handlowymi, jak i pracownikami firmy budowane były w oparciu o wartości bliskie więzom rodzinnym. Przy realizowaniu naszych celów biznesowych nie zapominamy o wzajemnym szacunku i partnerskich standardach współpracy.

sprawdź opinie na Oferte: 5.0 / 5.0 - 10 opinii

sprawdź opinie na Google: 4.5 / 5.0 - 24 opinie

Doskonała załoga

Posiadamy zespół wspaniałych pracowników, którym przekazujmy swoje doświadczenia zwracając szczególną uwagę, aby Vento kojarzyło się zawsze z jakością i ciepłem… tak jak i każdy wykonany przez nas kominek, czy inny produkt.

W tych lokalizacjach profesjonalnie montujemy i serwisujemy kominki

Zapraszamy do współpracy :)

Skontaktuj się z nami!